China


V březnu 2009 byl Petr osloven naší čínskou agenturou, zda by mohl dát dohromady několik schopných kaskadérů pro natočení reklamy na automobily Cadillac. To byla samozřejmě nabídka, která se neodmítá a na kterou mnozí čekají celý život.
V dubnu tedy odletěl společně s dvěma vybranými kolegy a v Shanghai se k nim přidal ještě Petrův syn Michal. Řekla bych že Michal je důkazem toho, že jablko nepadá daleko od stromu a to nejen co se týče umění jízdy s autem…
Po dvou týdnech úspěšného natáčení se kluci vrátili do čech. Spokojené čínské zastoupení americké atomobilky na svou reakci nenechalo dlouho čekat. Takže na konci dubna se už balila celá skupina a vyrazili jsme na tři živé show, které měly být živou reklamou pro Cadillac. To byl nejlepší důkaz spokojenosti, jakého se nám kdy dostalo. Měli jsme k dispozici 14 aut, 5 modelů, která opečovávali odborníci z Cadillacu. Veškeré úpravy, o které jsme požádali splnili a tak nic nebránilo super show.
Při tomto výjezdu jsme v Číně strávili více než dva měsíce. Vystoupení se konala ve městech Shanghai ( okruh F1 ), Zhuhai a Beijing. Mezi jednotlivými vystoupeními bylo cca 14 dní času, které jsme samozřejmě patřičně využili, například týdnem oddychu na ostrově Hainan ve městě Sanya a jinými výlety.

Následně jsme se do Číny, díky naší agentuře, vrátili v letech 2010 a 2012. V roce 2010 jsme byli pozváni Do Pekingu, kde jsme jezdili při novoročních oslavách na stadionu. V létě 2010 jsme odjezdili 3 show v Městech Yinchuan, Otog qin qi a v Ordos. V roce 2012 jsme opět byli pozváni automobilkou Cadillac a předvedli divákům tři show s luxusními modely ve městech Changzhou, ……., Qingdao.